Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 104. yılı ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Dulkadiroğlu İlkokulunda düzenlenen kutlama programına katıldı. Vali Mükerrem Ünlüer, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Murat Tiryaki, Dulkadiroğlu Kaymakamı Dr. Fatih Çelikkaya, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Gökhan İnan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, AK Parti İl Başkanı Cüneyt Doğan, kurum müdürleri, okul idarecileri ve velilerin de yer aldığı programda öğrenciler, sergiledikleri gösterilerle katılımcılardan yoğun alkış aldı. Programda çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Görgel, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da tebrik etti.

 

Kahramanmaraş’ta Final Four Heyecanını Dev Ekranlarda Yaşanacak Kahramanmaraş’ta Final Four Heyecanını Dev Ekranlarda Yaşanacak

23 Nisan’ı Büyük Bir Coşkuyla Kutluyoruz

Kutlama programı sonrası değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Dulkadiroğlu İlkokulunda düzenlenen kutlama programına katıldık. Tabi her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan’ı büyük bir coşkuyla kutluyoruz. 23 Nisan’da tüm dünya çocuklarıyla ulusal egemenlik sevincimizi paylaşıyoruz. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın başta çocuklar olmak üzere tüm insanlık için barış, sevgi ve mutluluğa vesile olmasını diliyorum. Bu vesileyle bir kez daha; TBMM’nin ilk başkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, Milli Mücadele kahramanlarımızı, bu mukaddes topraklar için canını feda eden tüm şehitlerimizi ve ahirete irtihal eden gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz” ifadelerini kullandı.

Editör: Sueda AKKÖK