17:03 ASAYİŞ

Hatay'ın Hassa ilçesinde meydana gelen araç yangını itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.

17:02 ASAYİŞ

Hatay'ın Antakya ilçesinde konteynerda çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.

17:00 ÇEVRE

Adana’nın Seyhan ilçesinde içme suyu borusunun patlaması sonucu yollar nehre döndü. Bir tır çukura düştü.

16:56 ASAYİŞ

Mersin'in Tarsus ilçesinde gaz yüklü tanker, köprüyü andıran sulama kanalının altına sıkıştı.

16:53 GENEL

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Osmaniye'de kurulan Cebelibereket konteyner çarşısında; 104 esnaf 5 aydır müşterilerine hizmet veriyor.

16:48 ÇEVRE

Otomotiv Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kadir Aydın, araç yangınlarının sebepleri arasında bakımsızlık, yanlış yakıt kullanımı, aşırı tonaj ve elektrik arızalarının yer aldığını belirterek, yangınları önlemek için ise bakım, periyodik kontrol ve kaliteli yakıt kullanımının yapılması gerektiğini ifade etti.

16:43 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “6’lı ve 7’li masayı oluşturan bütün genel başkanların önce çıkıp yerel seçimler için oy istemekten önce milletten özür dilemesi ve bu özrünü de içtenlikle açıklamayla ortaya koyması gerekir" dedi.

16:42 SPOR

Türkiye Bocce Birinci ve İkinci Lig 2. Etap (Volo) müsabakaları Mersin'de başladı.

16:40 ASAYİŞ

Antalya'nın Serik ilçesinde 13 gündür kayıp olarak aranan gencin cansız bedeni dere yatağında bulundu. 34 yaşındaki gencin tabanca ile kamyonette öldürülüp dere yatağına atıldığı ortaya çıktı.

14:14 GENEL

Antalya’nın Manavgat ilçesinde otladığı sırada, arazinin sulanması amacıyla açılan 2-2,5 metre yüksekliğinde su dolu kuyuya düşen inek itfaiye ekipleri tarafından kepçe yardımıyla kurtarıldı.