Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 66. Hükümet Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile Afşin ve Göksun’da Cumhur İttifakı Seçim Ofisinin açılış programına katıldı. AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ömer Oruç Bilal Debgici, Dr. Tuba Köksal, Mevlüt Kurt ve Prof. Dr. Mehmet Şahin, AK Parti İl Başkanı Cüneyt Doğan, MHP İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel, ilçe belediye başkan adayları, ilçe teşkilatları ve vatandaşların da yer aldığı programda, Afşin ve Göksun seçim ofislerinin açılışı gerçekleştirildi.

 

Bu Bir Bayrak Yarışı

Başkan Toptaş’ın asfalt seferberliğiyle Onikişubat’ın yol ağı çok daha modern hale geliyor Başkan Toptaş’ın asfalt seferberliğiyle Onikişubat’ın yol ağı çok daha modern hale geliyor

Yoğun katılımla gerçekleştirilen açılış programlarında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “5 yıl önce Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ve hemşehrilerimizin destekleriyle bu kadim şehrin Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini devraldık. Büyük zorluklar yaşamamıza rağmen hamdolsun bu şehrin emanetine zeval getirmedik. Şehrimize, ilçelerimize, kırsal mahallelerimize çok ciddi yatırımlar kazandırdık. Tabi bu bir bayrak yarışı. İnşallah 31 Mart’ta bu görevi Fırat Görgel kardeşimize devredeceğiz. Milletvekillerimiz, ilçe belediye başkanlarımız ve teşkilatımızla birlikte yeni Kahramanmaraş’ın imarı ve inşası yönünde çok büyük gayret göstereceklerine ve şehrimizi deprem öncesinden daha iyi bir konuma getireceklerine hiç şüphemiz yok. İnşallah 31 Mart’ta da hem Büyükşehir Belediyemizde hem de ilçe belediyelerimizde Cumhur İttifakımıza en yüksek desteği sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

Editör: Sueda AKKÖK