Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Pençe – Şimşek Harekâtı bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca açılan taciz ateşi sonucu şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Hasan Taş’ın Elbistan’da düzenlenen cenaze törenine katıldı. Hocazade Camii’nde düzenlenen cenaze töreninde Vali Ömer Faruk Coşkun, milletvekilleri, 2. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, siyasi parti ve STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş da yer aldı. Kılınan cenaze namazının ardından şehit Hasan Taş, Hocazade Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Milletimizin Başı Sağ Olsun

Kahramanmaraş'ta Kadınların Yol Verme Kavgası Görenleri Hayrete Düşürdü Kahramanmaraş'ta Kadınların Yol Verme Kavgası Görenleri Hayrete Düşürdü

Cenaze töreninde şehit ailesinin yanında olan ve acılarını paylaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Pençe – Şimşek Harekâtı bölgesinde şehit düşen Hasan Taş kardeşimizi son yolculuğuna uğurladık. Aziz şehidimize Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

HABER FOTOĞAFLARI

Editör: Sueda AKKÖK