Kahramanmaraş'ta yıkılan binada sağ çıkan anne hem çocuğuna bakıyor hem çalışıyor! Kahramanmaraş'ta yıkılan binada sağ çıkan anne hem çocuğuna bakıyor hem çalışıyor!

Şehrin imarı ve inşası noktasında tüm alanlarda çalışmalarını kesintisiz sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik noktasında da çeşitli projelerle vatandaşın yanında olmaya devam ediyor.

Deprem sonrası 5 Haziran tarihine kadar vatandaşlara şehir içi ücretsiz toplu taşıma hizmeti sunan Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı boyunca belediye otobüslerinin 30/C, 32/B, 34/B, 36/B, 37/B, 39/B, 60, 62 ve 69/B numaralı hatlarda ücretsiz ulaşım hizmeti vereceğini duyurdu. 28 Haziran Çarşamba günü başlayacak uygulama 1 Temmuz Cumartesi saat 23.59’a kadar devam edecek. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada; toplu taşıma araçlarının güzergâh ve hareket saatlerine https://kahramanmaras.bel.tr/toplu-tasima-guzergah-ve-saatleri internet adresinden ulaşılabileceği ve toplu ulaşım ile ilgili 0531 082 00 22 numaralı WhatsApp hattından bilgi alınabileceği belirtildi.

Editör: Sueda AKKÖK