Başkan Ulubey, son günlerde gerçekleşen 2. olağan kongre sonrasında Hilal Sağlık İş Sendikası'nın yönetimindeki değişiklikleri duyurarak, sendikanın misyonu ve hedefleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Ulubey, mesai arkadaşlarına hitaben yaptığı konuşmada, sendikanın amacının işçi haklarını savunmak ve üyelerine en iyi hizmeti sunmak olduğunu vurguladı.

Yazar Ali Avgın, Kahramanmaraş’ın Tarihini Anlattı Yazar Ali Avgın, Kahramanmaraş’ın Tarihini Anlattı

Başkan Ulubey, "Değerli arkadaşlar, geçtiğimiz günlerde Hilal Sağlık İş Sendikası olarak 2. olağan kongremizi gerçekleştirdik. Şimdi siz değerli mesai arkadaşlarımıza daha iyi hizmet etmek ve haklarımızı daha etkin bir şekilde savunmak adına teşkilatımızla birlikte çalışmalara başladık. Hilal Sağlık İş Sendikası, tamamen işçilerden oluşan bir sendika olma özelliğini taşımaktadır" dedi.

Ulubey, sözlerine şu şekilde devam etti: "Sizleri aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız. Mücadelemizi, Hilal'in altında birleşerek daha güçlü ve daha adil sözleşmelere imza atmak için sürdürüyoruz. Her bir üyemizin katılımı ve desteği, sendikamızın gücünü artıracak ve ortak hedeflere daha sağlam adımlarla ilerlememizi sağlayacaktır."

Editör: Sueda AKKÖK