Şehir merkezinin en işlek arterlerinde başlattığı asfalt atağını sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 2023 Ulaşım Yatırımları çerçevesinde ilçelerde ve kırsal mahallelerde de yol yenileme, bakım ve onarım uygulamalarına devam ediyor. Kuzey İlçeleri Dairesi Başkanlığı’nca çalışma gerçekleştirilen adreslerden birisi de Afşin’den Elbistan’ın Izgın Mahallesi’ne ulaşım sağlayan arter oldu. Deforme olduğu için ulaşımda aksamalara neden olan ve trafik akışını olumsuz etkileyen mahalle yolunun 1 kilometrelik kısmı sıcak asfaltla buluşturuluyor.

Kahramanmaraş'ta Apartmanın İçinde Görülen Yılan Paniğe Neden Oldu! Kahramanmaraş'ta Apartmanın İçinde Görülen Yılan Paniğe Neden Oldu!

Çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanmasıyla mahalle yolunun standardının artırılması ve mahallenin ulaşımının iyileştirilmesi hedefleniyor. Kuzey İlçeleri Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, ilçelerin ve kırsal mahallelerin ulaşımının iyileştirilmesi noktasında bir plan dâhilinde asfalt çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

Editör: Sueda AKKÖK