Kahramanmaraş’ın inşaat devi Kabakçıoğlu il genelindeki projelerini aralıksız sürdürüyor. Hareketli piyasada yoluna emin adımlarla ilerleyen Kabakçıoğlu İnşaat bünyesindeki Sura Yapı ve Kiyap Group Dulkadiorğlu ilçesine mega projelerini bir bir kazandırmaya devam ediyor.

Ali Kayası Cam Teras ve Turizm Tesisleri’nde Sona Yaklaşıldı Ali Kayası Cam Teras ve Turizm Tesisleri’nde Sona Yaklaşıldı

1998 yılında kurduğu Kabakçıoğlu İnşaat ile hemşerilerinin gönlünde taht kuran birinci kuşak İş insanı babaları Ali Kabakçıoğlu’ndan hizmet bayrağını devir alan oğulları İdris ve Mustafa Kabakçı, teknolojinin son ürünleriyle donattıkları inşaat işlerini inovasyonu ilke edinerek bir bir sağlam temeller atmaya devam ediyorlar.

Onikişubat ilçesinin çeşitli noktalarında dev projeleri başarı ile tamamlayan KİYAP Group Dulkadiroğlu ilçesinde birçok inşaatı aynı anda tamamlayarak tapu teslimatlarını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadı. Ekonomik dalgalanmaların üst seviyede olduğu serbest piyasada müşterilerine güven veren gruop, yeni yeni proje fikirlerini de uygulamaya başladı.

Dulkadiroğlu ilçesinin en büyük inşaat firması haline gelen KİYAP Group-SURA Yapı Kuyumcu Kent Karşısında yaptıkları 5 katlı 12 daireli projede haftada bir kat yükselme sözünü vererek daire satışlarına başladı. 30 yıldır şehrimize hizmet sağlayan Kabakçıoğlu inşaat çok yakında şehrimizin çeşitli noktalarında yeni projelerini duyuracak. Yönetim Kurulu Başkanı başarılı iş kadını Semra Kabakçı’da mega projelerin altına imzasını atarak kardeşlerine destek sağlıyor.KİYAP