Elbistan’da ulaşımı iyileştirmek için yatırımlarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Ahmet Karacabey ve Azerbaycan caddelerinin ardından Gazi Mustafa Kemal Caddesi’nin de asfaltını yeniliyor.

Göksun’da Sırmalı Grup Yolu’nun Ulaşım Standardı Artırılıyor Göksun’da Sırmalı Grup Yolu’nun Ulaşım Standardı Artırılıyor

2023 Ulaşım Yatırımları kapsamında şehir genelinde başlattığı asfalt atağını hummalı bir şekilde sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Elbistan’da baştan uca yenilenerek trafiğe açılan Ahmet Karacabey ve Azerbaycan caddelerinin ardından Gazi Mustafa Kemal Caddesi’ni de yeniliyor. İlçe merkezinin en yoğun kullanılan arterlerinden Gazi Mustafa Kemal Caddesi’nde gerçekleştirilen asfalt yenileme çalışmalarının kısa süre içerisinde tamamlanmasıyla cadde yenilenen yüzüyle Elbistanlıların hizmetine sunulacak. Kuzey İlçeleri Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, ilçe merkezleri ve kırsal mahallelerin ulaşımının iyileştirilmesi noktasında çalışmaların artarak devam ettiği belirtildi.