Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat, Kahramanmaraş'a gidiş için bir dizi ziyaret ve incelemeler için önemli bir müjdeyi duyurdu. Bakan Bolat, Eylül ayının Kahramanmaraş'tan Ankara'ya her gün uçak seferlerinin yaptıklarını açıkladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör de müjdeyi paylaşarak, Bakan Bolat'ın Kahramanmaraş'a bu önemli haberle geldiğini belirtti.

Başkan Güngör, “Şehrimizde Ticari Hayat Hızla Canlanıyor” Başkan Güngör, “Şehrimizde Ticari Hayat Hızla Canlanıyor”

Başkan Güngör, duyurusunda, "Ticaret Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ömer Bolat şehrimize müjdeyle geldi. Eylül gördükten sonra hizmetimizden her gün Ankara uçuşları olacak.

Artık her gün düzenlenecek olan Ankara uçuşları, şehrin ekonomik ve sosyal yaşamın olumlu etkilerini sağlayarak ulaşım kolaylığı ve bağlantılarında büyük bir yol sağlayacak. Eylül ayından itibaren başlayacak olan bu hava ulaşımı seferleri, ticaret ve turizm açısından da şehri canlandırmaya katkı sağlayacak.

Kahramanmaraş halkı, Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat'a şehirlerine gösterdiği ilgi ve destekten dolayı minnettarlık duyarken, heyecanla Eylül ayını beklemeye başladı" ifadelerini kullandı.