Araç almak, günümüzde yükselen fiyatlar ve artan faiz oranları nedeniyle oldukça zorlaşmış durumda. Bu ekonomik zorluklar, birçok vatandaşın bütçesini olumsuz etkiliyor ve araç alım satımlarını durgunlaştırıyor.

Depremin simgesi Ebrar Sitesi'nde yerinde dönüşüm! Depremin simgesi Ebrar Sitesi'nde yerinde dönüşüm!

Ancak Hyundai otomotiv şirketi, araba almak isteyenlere umut ışığı olabilecek bir kampanya başlattı. Bu kampanya, belirli bir modelde uygulanan indirimleri içeriyor ve ay sonuna kadar geçerli olacak. Hyundai, araba almak isteyenlere fırsatlar sunmaya kararlı.

Bu kampanyanın odak noktası, Hyundai'nin i20 N modeli. Hyundai, araçlarının hem performansı hem de tasarımı ile dikkat çekiyor. Şirket, 2023 model araç için Garanti BBVA, Yapı Kredi ve TEB ile iş birliği yaparak kredi hizmeti sunuyor.

Bu kredi hizmeti, %3,79 faiz oranı ve ödeme sürelerinin 6 aya kadar ertelenebildiği esnek bir yapıya sahip. Ancak Türkiye Ekonomi Bankası müşterileri için krediyi erteleme süresi 3 ay ile sınırlıdır. Hyundai, i20 N modelini 1.6 T-GDI 204 PS versiyonuyla 1 milyon 295 bin liradan satışa sunuyor. Bu araç benzinli motorlu ve manuel şanzımanlı olarak tasarlanmış.

Bu çekici kampanyadan yararlanmak isteyenler için son başvuru tarihi 31 Ekim olarak belirlenmiştir. Düşük faizli kredi seçeneği, araç sahibi olma hayali kuranlar için cazip bir fırsat sunuyor.

Editör: Sueda AKKÖK