Kahramanmaraşlı vatandaşlar bayramlarını daha hijyenik ve huzurlu bir ortam için şehir genelinde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı arifesi şehir genelinde temizlik çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Kahramanmaraşlıların bayramda ibadetlerini daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda gerçekleştirmelerini ve huzurlu bir bayram geçirmelerini hedefleyen Büyükşehir Belediyesi; cadde, sokak, bulvar, meydan ve geçici konaklama merkezi gibi ortak kullanım alanlarında dezenfeksiyon ve temizlik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ortak kullanım alanları çevreye rastgele atılan evsel ve ambalaj atıklarından temizlenirken; cadde, meydan ve sokaklar köpüklü suyla yıkanarak hijyenik hale getiriliyor. Onlarca araç ve yüzlerce personelle gerçekleştirilen çalışmalarla şehir daha temiz bir görünüme kavuşturularak bayrama hazırlanıyor. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, vatandaşların daha hijyenik ortamda bayramlarını eda edebilmeleri için ekiplerin bayram boyunca sahada olacağı ve çalışmaların kesintisiz devam edeceği belirtildi.

Göksun’da Sırmalı Grup Yolu’nun Ulaşım Standardı Artırılıyor Göksun’da Sırmalı Grup Yolu’nun Ulaşım Standardı Artırılıyor

HABER FOTOĞRAFLARI