Öfkeli Koçun Vuruşlarıyla Hayatını Kaybeden Adamın Korkunç Ölümü! Öfkeli Koçun Vuruşlarıyla Hayatını Kaybeden Adamın Korkunç Ölümü!

10 Ekim tarihinde Çömlekçi Mahallesi'nde yaşanan trajik olay, Gürcistan uyruklu Banesha Mamisheva'nın kayıp başvurusu sonrası ortaya çıktı. Polis ekipleri tarafından metruk bir binada bulunan Mamisheva'nın otopsi sonucunda başına sert bir cisimle vurularak öldürüldüğü tespit edildi. Bu cinayeti aydınlatmak için çalışmalar yürüten İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Mamisheva'nın son görüştüğü kişinin cezaevinden izinli çıkan Murat Baytar olduğunu belirledi. Baytar, cinayet şüphesiyle yakalanarak gözaltına alındı.

Şüpheli, sorgusunda olayı itiraf ederek, "Banesha Mamisheva ile yaklaşık 8 yıldır tanışıyoruz. Birkaç kez para karşılığında birlikte olduk. O gün parkta alkol aldıktan sonra onunla buluştum. Cinsel birliktelik yaşamak için daha önce gittiğimiz metruk eve gittik. Ondan 250 TL istedi, ben de 150 TL verdim ama kabul etmedi. Tartıştık, yumruk attım ve daha sonra başına taşla vurdum. Paraları aldım, olay yerinden ayrıldım. Olayın ardından 3 kez olay mahalline giderek, ölüp ölmediğini kontrol ettim" şeklinde ifade verdi.

Şüpheli, adliyeye sevk edildikten sonra tutuklandı.